Βρίσκεστε εδώ: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣΑΘΛΗΤΙΚΕΣ - ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ 2014 - ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ  ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ 2014

Συγχαίρουμε τους μαθητές του σχολείου μας που διακρίθηκαν κατακτώντας πρώτες θέσεις στους αγώνες για το ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ 2014 και τους ευχόμαστε να κερδίζουν όλους τους αγώνες που θα δίνουν στη ζωή τους!

Πρόκειται για τους μαθητές:

• Κωνσταντίνα Ξυλούρη, από το τμήμα Β3, που κατέκτησε την 1η θέση στην κατηγορία Νεανίδων 2000 ΚΑΤΑ και επίσης την 1η θέση στην κατηγορία Νεανίδων 2000 KUMITE (δύο χρυσά μετάλλια).
  • Βαγγέλη Μπόκα, από το τμήμα Β3, που κατέκτησε τη 2η θέση στην κατηγορία Εφήβων 2000 ΚΑΤΑ και επίσης τη 2η θέση στην κατηγορία Εφήβων 2000 KUMITE (δύο ασημένια μετάλλια).
  • Εμμανουέλα Σαμιωτάκη, από το τμήμα Γ3, που κατέκτησε τη 2η θέση (ασημένιο μετάλλιο) στην κατηγορία Νεανίδων 1999 KUMITE.