ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ2

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την οικονομική ηθική και κυρίως ανθρώπινη στήριξη σας, η οποία πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του 3ου Κυνηγιού Χαμένου Θησαυρού που θεσμοθετημένα πλέον οργάνωσε το Σχολείο μας για τον εορτασμό της φετινής Αποκριάς.
Η πρωτοβουλία σας να διαθέσετε στους μαθητές μας φαγητό και αναψυκτικά αποκτά πολύ σημαντικό χαρακτήρα ιδιαίτερα στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε και η ανταπόκριση, όπως διαπιστώσατε και εσείς ήταν μεγάλη.
Εκείνο όμως που περισσότερο αξίζει να σχολιαστεί και να επαινεθεί είναι η προσωπική σας συμμετοχή στην όλη διαδικασία, γεγονός που αποδεικνύει για μία ακόμα φορά τη στήριξη και τη συμπαράστασή σας στο δύσκολο έργο που καλείται να επιτελέσει το σχολείο.
Όταν γονείς, καθηγητές και μαθητές γίνονται ΕΝΑ, τότε σίγουρα υπάρχουν ελπίδες για κάτι καλύτερο ενάντια και στις πιο δυσοίωνες προβλέψεις.
Σας ευχαριστούμε που είστε πάντα δίπλα μας!!!

Η Διευθύντρια                                                               Ο Σύλλογος των Καθηγητών

Γκινούδη Αθηνά