Βρίσκεστε εδώ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ: ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ, ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!

Μια διαφορετική ημέρα στο Γυμνάσιο Γαζίου: Αποφοίτηση με αγώνες, αναμνηστικά και συγκίνηση!

Με συναισθήματα χαράς, αισιοδοξίας, συγκίνησης και υπερηφάνειας πραγματοποιήθηκε η Τελετή Αποφοίτησης των μαθητών και μαθητριών της Γ΄τάξης του σχολείου μας.

Η Διεύθυνση, οι Εκπαιδευτικοί καθώς και η αντιδήμαρχος Παιδείας και Αθλητισμού,  Χρύσα Λυρώνη – Πάγκαλου, αλλά και ο πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, Μιχάλης Δρακάκης, ευχήθηκαν στα παιδιά μια δημιουργική και επιτυχημένη πορεία στη ζωή τους!

apofitisi 1 2021

Η ημέρα ξεκίνησε χαρούμενα με αγώνες βόλεϊ ομάδων μαθητών/τριών. Ακολούθησε αγώνας ανάμεσα στους καθηγητές/τριες και τη νικήτρια ομάδα των μαθητών/τριών. Στον τελικό του βόλεϊ έπαιξαν και η αντιδήμαρχος Παιδείας και Αθλητισμού, αλλά και ο πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

apofitisi 2 2021

Μετά το τέλος των αγώνων, μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων απένειμαν Αναμνηστικά Αποφοίτησης στους μαθητές/τριες της Γ΄ τάξης.