Βρίσκεστε εδώ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΥ 2017

ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΥ ΑΓΟΡΑΣ 2017

Με σκοπό τη συλλογή χρημάτων για το ταξίδι των μαθητών του Γυμνασίου μας που πρόκειται να ταξιδέψουν στο Μόναχο της Γερμανίας στο πλαίσιο προγράμματος ανταλλαγής με το Gymnasium Donauw?rth πραγματοποιήθηκε λαχειοφόρος αγορά. Την Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2017 έγινε η κλήρωση.

Ο αριθμός 847 που αγοράστηκε από τον κύριο Σταματάκη Γιώργο κερδίζει ένα εισιτήριο των 2 ατόμων σε καμπίνα ΑΒ2 στην γραμμή Ηράκλειο ? Πειραιάς ? Ηράκλειο από τις ANEK LINES & BLUE STAR FERRIES.

Ο αριθμός 402 που ανήκει στον κύριο Καϊτίδη Λάζαρο κερδίζει ένα εισιτήριο για ένα άτομο σε ΑΒ2 θέση, στη διαδρομή Ηράκλειο ? Πειραιάς ? Ηράκλειο από την MINOAN LINES.

Οι αριθμοί 686 (Τζαγκαράκη Ελένη), 151 (Σπυριδάκης Μύρων) και 764 (Λιόντα Πόπη) κερδίζουν από 1 Day Spa για δύο άτομα καθώς και μία εβδομάδα γυμναστήριο για δύο άτομα από το thalasso.

Συγχαρητήρια στους νικητές, οι οποίοι μπορούν να έλθουν όποτε θέλουν στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ να παραλάβουν τους φακέλους με τα δώρα τους.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους με την αγορά των λαχνών βοήθησαν στην προσπάθεια των μαθητών μας.